5 minut pro vaše záda

Pojďme se na chvíli zastavit v tom předvánočním shonu, který nás obklopuje, a věnujme 5 minut samy sobě a svým zádům. Uvidíte, že po těch 5 minutách budou vaše záda příjemně uvolněná a vy se opět s lehkostí a radostí pustíte do pečení cukroví, balení dárků a dalších vánočních příprav.

Krásné svátky a ať je prožijete v lásce, míru a bez bolavých zad!

Katka Marešová

Jak se cítíte teď? Pokud byste rády pokračovaly ve svých pětiminutovkách, můžete si zdarma stáhnout videokurz 5 minut denně a ve 4 krátkých videích ulevit svým ramenům i bedrům, zbavit hlavu starostí a dodat tělu novou energii!

O autorce

Kateřina Marešová

Jsem nadšená tanečnice, cvičitelka, průvodkyně ženským cyklem a šťastná máma čtyř malých dětí. Inspiruji maminky, jak si užívat mateřství s lehkostí a radostí a být doma v pohodě po celý měsíc. Pomáhám ženám objevovat skrze pohyb, mateřství a cyklus jejich ženskou duši, sílu a krásu. Jsem autorkou online kurzů 5 minut denně a Maminka ve formě . Pořádám taneční semináře Roztanči svůj den a cyklické kurzy 4 tváře ženy: Jak si užívat a využívat svých proměn. Můj příběh si můžete přečíst zde>>.