VÍTEJTE!

Jmenuji se Katka Marešová a jsem certifikovaná lektorka Cyklické ženy®, nadšená tanečnice, cvičitelka a především máma čtyř malých dětí.

Dříve jsem hodně cestovala po okolním světě a objevovala nové země a kultury. Posledních 10 let objevuji díky mateřství, vědomému pohybu a ženské cykličnosti především svůj svět vnitřní. Své objevy pak s nadšením a radostí šířím dál.

Moc ráda vám pomůžu skrze své prožitkové kurzy a články naučit se rozumět vašemu tělu a jeho proměnlivým potřebám, a (znovu)objevit vaši ženskou duši, sílu a krásu.

Zvu vás na společnou cestu do hlubin ženské duše plnou dobrodužství a překvapení 🙂

MOJE PROJEKTY

Taneční semináře

Tanec je pro mne především radostí a tuto radost šířím ráda dál. Moje taneční semináře vám pomůžou načerpat novou energii, vyčistit hlavu a vrátit se skrze tanec zpátky k sobě, probudit svou ženskost a poléčit své vnitřní dítě.

Plánované akce:

podzim 2020 Roztanči svůj den, Praha

Cyklické kurzy

Život v souladu s ženskou cykličností mi přináší svobodu, vnitřní klid, spokojenost, sílu a důvěru v sebe i okolní svět. To vše s nadšením předávám dalším ženám i dívkám skrze prožitkové kurzy, interaktivní přednášky i školní vzdělávací program.

Plánované akce:

22. 11. 10-17:30 4 tváře ženy pro mámy a dospělé dcery, Praha

 

REFERENCE NA MÉ KURZY

Děkuji ti za krásný a citlivý kurz, který mi pomáhá zastavit se, zklidnit mysl a pečovat o moje tělo, které dostává při každodenní péči o moje 3 malé a veselé kluky pěkně zabrat. Děkuji ti, že mi pomáháš cítit se skvěle v mém těle.

Ivana Pechová, Online kurz Maminka ve formě

Doporučuju všem pro zajímavé tipy, jak se dá s jednotlivými fázemi cyklu pracovat v každodenním životě, zvlášť jestli máte pocit, že "trpíte na PMS" nebo jste během měsíčků "nepoužitelné". Nemusí to tak být a změna nemusí být vůbec náročná, jak Katka krásně vysvětluje.

Šárka Čapková, Cyklický kurz 4 tváře ženy

Bylo to fantastické! Šla jsem tam unavená a odešla nabitá energií a zároveň odpočatá, s hřejivým pocitem štěstí. Dceři Barunce (5,5 let) se to také moc líbilo. Jde příště zas 🙂

René Černá, Roztanči svůj den ve Strakonicích

Ta volná menstruace mě úplně okouzlila, díky za sdílení. Úplně jsi mě pro to nadchla... tak já se snad i na tu periodu těším, že to jako vyzkouším!

Zlata Kolísková, Přednáška Cyklická máma

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY NA MÉM BLOGU