5 minut pro pevné bříško

Vánoce jsou za námi a kromě krásného pocitu na duši možná zanechaly stopy i na našich tělech 🙂 Pojďte dnes věnovat 5-10 minut posílení břišních svalů a zatočte s přebytečnými kily a centimetry!

Pokud máte chuť s novým rokem pořádně rozhýbat tělo a napumpovat do života novou energii, přijďte si se mnou zatančit na tanečním semináři “Roztanči svůj den”.

Pokud máte chuť posílit komplexně celé tělo, vyzkoušejte online kurz Maminka ve formě a užijte si cvičení z pohodlí domova.

O autorce

Kateřina Marešová

Jsem certifikovaná lektorka Cyklické ženy®, měsíční matka (Moon Mother®), nadšená tanečnice, a hlavně šťastná máma čtyř malých dětí. Pomáhám ženám i dívkám naučit se rozumět svému tělu a jeho proměnlivým potřebám, zamilovat si svou menstruaci a využívat darů a schopností, které ženě přináší její cyklická podstata. Jsem spoluatorkou 1. česko-slovenského online kurzu o ženské cykličnosti Královnou svojí proměnlivosti, který pomáhá ženám zbavit se problémů s PMS, bolestivou menstruací či přechodem a zároveň v nich probouzí jejich ženskou sílu, energii a autenticitu. Pořádám taneční semináře Roztanči svůj den a cyklické kurzy 4 tváře ženy: Jak si užívat a využívat svých proměn. Jsem zakladatelkou vzdělávacího projektu pro školy i veřejnost Rozkvétající žena. Můj příběh si můžete přečíst zde>>.